Elektrická zabezpečovací signalizace (EZS)

 

    Elektrická zabezpečovací signalizace (EZS) se z možností zabezpečení uplatňuje v praxi nejčastěji. Systémy EZS mají široké možnosti použití od malých instalací, např.v bytech až po rozsáhlé technologické celky v komplexech budov.

    EZS slouží pro včasnou signalizaci při ochraně majetku i osob, a proti nežádoucímu vniknutí do objektu. V kombinaci s klasickou ochranou objektu , jako jsou bezpečnostní zámky, mříže, apod., je to velmi účinný prostředek k zajištění bezpečnosti.

    Systém elektronické zabezpečovací signalizace je soubor technických prostředků, které díky včasné signalizaci do místa centralizované ostrahy minimalizují materiální škody a zajišťují informovanost uživatele o stavu jeho nemovitosti v době nepřítomnosti.

    Pro instalace zabezpečovacích systémů používáme osvědčené a v praxi vyzkoušené komponenty od kanadské firmy firmy Paradox, pro velké systémy dodáváme zařízení od výrobce Inner Range. Pro speciální zakázky jsme schopni instalovat i jiné typy zařízení, navržené podle místa použití nebo přání zákazníka.

    Všechny instalované prvky EZS mají samozřejmě homologaci pro používání v České republice i certifikát Národního bezpečnostního úřadu.

 

                                                                                

                                Pohybový detektor                Detektor tříštění skla                  Venkovní siréna             

   

                             Klávesnice Esprit               Klávesnice Digiplex                    Klávesnice Concept   

                                Klávesnice Esprit                    Klávesnice Digiplex       Klávesnice Inner Range Concept